"legalább kétszeres, de akár négyszeres árréssel dolgoznak az utcai fenyőfa-kereskedők Budapesten."
1. 1000 lóerős 2. Szarok a téli gumira 3. Nem indexelek 4. Nincs féklámpa, se légzsák U.i.: mindig nekem van elsőbbségem!
A bejárónőt kirúgja a hisztis, kibírhatatlan úrnő. Az elbocsátott lány mielőtt elhagyja a házat, odadob egy ezrest a kutyának. - Hát ezt meg miért kapja? kérdezi a ház úrnője. - Ennyit megérdemel. Mit gondol, ki nyalta minden nap tisztára a tányérokat?
Szevasztok! Ezt a képet tegnap lőttem.A szomszédasszonynak így jött meg a Mikulás!
Brazília a labdarúgó-világbajnokságok történetének legsikeresebb válogatottja. 5 világbajnoki címmel és egyedüliként a világon, eddig az összes világbajnokságon részt vett.
Idén nem jön a Mikulás, mert közmunkára ítélték gyorshajtás miatt! Én jövök helyette! Rakjátok szépen ki a csizmátokat, cipőtöket, fejenként, akár több párat is... A biztonság kedvéért mindenki rakjon bele egy kis színesfémet, nehogy lefújja a szél, amíg odaérek!